TÜRKİYE'NİN TOPTAN MÜZİK ALETLERİ MAĞAZASI • YAVUZ SİNAN MAHALLESİ İMÇ MÜZİKÇİLER ÇARŞISI 6. BLOK NO: 6223 UNKAPANI, FATİH, İSTANBUL • ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 303 3399 TIKLA BAYİMİZ OL! TIKLA TEDARİKÇİMİZ OL!

Yamaha Müzik Okulu

Yamaha Müzik Vakfı temelde okul öncesi çocuk eğitimini esas almakla beraber ,çocuklar,gençler,yetişkinler,eğitime yeni başlayanlar ve üst düzeyde müzikal beceriye sahip olmak isteyenlere yönelik geniş aralıklı bir müzik eğitim sistemi sunar.

Yamaha Müzik Eğitim Sistemi
Yamaha Müzik Eğitim Sistemi okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar için tasarlanmış 7 yıllık sistematik bir müfredattan oluşur. Çocukların performans ve kompozisyon aracılığıyla yaratıcılıklarını ifade edebilmelerine özel bir önem veren kapsamlı bir eğitim anlayışını temel alır.

Popüler Müzik Kursları
Yamaha Popüler Müzik Kursu her yaştan müzisyenlere hitap eder. Rahat ve keyifli bir ders ortamı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Enstrümantal Kurslar
Bu kurslar çok sayıda müzikal teori öğretmek yerine daha pratiğe dönük bir yaklaşım benimser. Belirli enstrümanları çalmayı öğrenmek için gereken tüm teknik ve müzikal unsurları ele alan kapsamlı bir müfredatı vardır.

Erken Çocuklukta Müzikle Tanışma
Yaşamlarının ilk üç ayı sırasında çocuklar bazı önemli beceriler edinirler. Çeşitli ses seviyelerini birbirinden ayırt edebilir ve bazı belirli tonal kalitelerin arasında ayrım yapabilirler ve genelde ilk bebek seslerini çıkartmaya bu dönemde başlarlar.

Yorum Yok

Yanıt bırak

TOPTAN MÜZİK ALETLERİ • 0850 303 3399
Logo
Şifreyi Sıfırla
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0